Chaty v Beskydech

Tady, kousek od Pusteven, obklopeni zpěvem ptáků a lesy, zažijete ten pravý odpočinek !

Chaty se nachází na samotě, jsou obklopeny lesy a jsou ideálním místem pro relaxaci. Lokalitu ocení zejména Ti, kteří touží ve své volné chvilce utéct z města, nadechnout se čerstvého vzduchu a načerpat sílu pohledem do přírody. Zároveň jsou v oblasti, která nabízí mnoho atraktivních turistických cílů, jako jsou Pustevny, nebo Rožnov pod Radhoštěm (15 km), který je známý svým nejstarším Valašským muzeem v přírodě atd. V okolí Pusteven lze využít množství turistických, běžkařských a naučných stezek, podívat se na nově vybudovanou Stezku Valašku, nebo si zapůjčit koloběžky a svézt se na druhou stranu kopce do Trojanovic, kde si děti mohou zařádit v lanovém centru Tarzánie.

Chaty leží v nadmořské výšce okolo 700 m n.m., v oblasti Kněhyně, cca 1,5 km od zastávky Prostřední Bečva, Kněhyně, Skokan, odkud jezdí kyvadlová doprava na Pustevny. Zde si také můžete v místním obchůdku doplnit zásoby.

Přímo od chat je možné se napojit na turistickou trasu ve směru Martiňák. Trasa je dlouhá cca 3,7 km a zvládnou ji i menší děti. Z této trasy se mohou zdatnější turisté napojit na další turistické cíle, jako jsou Pustevny, Čeladná atd.

NOVĚ MÁME DOKONČENOU SAUNU!

Sauna
Odpočívárna v sauně
Ochlazovací prostor